Referencie

Lenka & Patrik
Chateau Appony

22. septembra 2023 / Château Appony

Svadba v kaštieli Oponice

Od predsvadobného večera po posvadobné ráno. Nie je nad to, keď si zo svadobného dňa spravíte víkend. O to viac je to zážitkom, ak sa to odohráva v čarovných priestoroch. Kaštieľ Oponice – Chateau Appony bolo miestom, kde sa odohrávala celá svadba Lenky a Patrika.

Služby, ktoré sme poskytli

Svadobná fotografka ∙ Svadobný kameraman ∙ DJ & Moderátor ∙ Osvetlenie sály ∙ Koordinácia svadobného dňa

Ďakujeme za dôveru

Svadba Lenky a Patrika bola pôvodne naplánovaná na august, no pár týždňov pred svadbou nám Lenka volala, že svadbu musia preložiť. Ženích Paťo si zlomil nohu a tento veľký deň by teda nemohol odtancovať. Našťastie sa nám spoločne s priestorom Chateau Appony podarilo nájsť spoločný voľný termín a táto perfketná svadba sa nakoniec udiala v septembri.

Backstage z fotenia

Svoje áno si Lenka s Paťom povedali v nádhernej neďalekej bazilike svätého Emeráma v Nitre. Histrickú Apponiovskú knižnicu sme využili aj na fotenie svadobných portrétov rovnako ako celý areál kaštieľa. Na fotení nám nechýbali perfektné kulisy – motorka, ktorá je pre mladomanželom koníčkov a veterán, ktorý to cele podčiarkol. Sadobný program bol naozaj živý a parket bol plný až do samého rána. Ako prekvapenie prišli cigánky, ktoré to so svadobčanmi riadne roztočili

Pozrite si svadobné fotografie a video…

(fotografie pohybujete posúvaním do strany).