Referencie

Simi & Prabu
Chateau Grand Bari

12. júna 2021 / Chateau Grand Bari

Slovensko-indická svadba v tokajskej oblasti

Svadbou Simonky a Prabuho sme otvorili našu svadobnú sezónu 2021 po covidovej pauze. Naviac sme touto svadbou mohli odštartovať svadby vo výnimočnom priestore Chateau GRAND BARI, keďže to bola jedna z úplne prvých svadieb v tomto vinárstve.

Služby, ktoré sme poskytli

Kamerovanie svadby ∙ DJ & Moderátor ∙ Osvetlenie sály

We were fortunate enough to have this perfect combination; Veronika & Martin. They both brought a huge smile with them and lots of energy! Veronika did her magic with the video camera and more than what we had imagined! I wish there was another Veronika to also take photos on the day. It was a pleasure to have Martin on board who made all the guests feel very welcome and kept everyone going until the early hours of the morning! If you are about to get married or another celebration - you will not regret this Duo! We for sure know who we are going to next time. - Such a POSITIVE experience!
Prabu

Pozrite si ich zážitkový deň v svadobnom klipe

Simi a Prabu si svoje „ÁNO“ povedali v gréckokatolíckom chráme v Košiciach. Bolo nádherné sledovať, ako sa 2 náboženstvá spojili s jedným cieľom – byť oficiálne svoji. Po obrade a gratuláciách sa hostia postupne začali presúvať do Bari. Cesta trvala niečo cez hodinku a tak postupne schádzajúcich hostí čakalo pred Chateu GRAND BARI malé občerstvenie a nápoje. Po príjazde mladomanželov ich personál Bari privítal a tradíciou rozbíjania taniera, čím pobavil aj hostí z Indie. Svadba sa konala v exteriéri a o výzdobu sa postarala svadobná agentúra PoshPosh .

Slávnostná svadobná večera sa niesla v pokojnom duchu a po jej skončení mladomanželia otvorili tanečný parket ich prvým mladomanželským tancom na pieseň Fire on Fire od Sam Smith. Po ňom nabehli na parket aj všetci ostatní a začala skvelá svadobná párty. Jej spestrením bol aj saxofonista Patrik Švec, ktorý hral na saxofón pomedzí ľudí. Súčasťou svadobného programu bolo aj krájanie torty a následne slovenská tradícia – čepčenie nevesty a redový tanec.

Ďakujeme našim mladomanželom, že sme mohli byť súčasťou ich krásneho spojenia. Prajeme veľa veľa vzájomnej lásky a život plný ZÁŽITKOV.

Pozrieť si príbehy na IG