Služby

DJ a moderátor

Hostí premení na parketových levov.

Energická zábava hudbou aj slovom na mieru v slovenskom aj anglickom jazyku. Pútavý svadobný program, súťaže aj hry. Playlist aj blacklist na mieru. Osvetlenie a efekty.

moderator DJ Mike
Moderátor DJ Mike

Ten, čo rozprúdi energickú zábavu na vašej svadbe

DJ Mike je svadobný DJ a moderátor s 15 ročnou praxou. Svadby aktívne moderuje v slovenskom alebo anglickom jazyku priamo z parketu.

Svadobný program aj playlist zostavíme spoločne podľa vašich preferencií.

svadba zlaty klucik
PLAYLIST & BLACKLIST

Hudba na mieru

Využite možnosť navoliť si playlist aj blacklist na mieru. Každá 1 pieseň v playliste je dôsledne otestovaná na stovkách podujatí.

Najčastejšie hrávame 60’s, 70’s, 80’s, 90’s, funky, rock’n’roll, rock, swing, disco, cz & sk, najlepšie ľudové piesne, latino, aktuálne klubové a komerčné hity, balkán… a všetko na čom sa dohodneme.

Záložná technika

Okrem hlavnej techniky prémiových značiek Pioneer DJ, Apple, BOSE, FBT, Audix, ADJ je k dispozícií aj záložná technika pre „každý prípad“.

Nech vaše áno počuje celý svet

Ozvučenie obrazu

Vyberte si pieseň na príchod nevesty a ženícha na obrad, výmenu prstienkov a prvý bozk podľa vášho výberu!

Na ozvučenie svadobného obradu používame profesionálne bezdrôtové riešenie.

svadba Pod Gaštankou

DJ MIKE & DJ PATYS

DJ Mike s DJ Patys spojili svoje sily, aby vám priniesli zážitkovú svadobnú párty. Dvaja DJi počas celej noci spoločne odohrajú svadbu a starajú sa o svetelnú show. DJ Mike svadbu navyše moderuje priamo z parketu.

DJ MIKE & DJ LUKY

DJ Mike a DJ Luky počas celej noci spoločne svadbu odohrajú a starajú sa aj o dychberúcu svetelnú show. DJ Mike svadbu navyše moderuje priamo z parketu.

Moderátor DJ MIKE

Moderovanie priebehu svadby

Moderovanie priebehu svadby je dôležitou úlohou, ktorá zabezpečuje hladký a pôsobivý priebeh svadby a komfort svadobných hostí.

Moderátor DJ Mike moderuje vstup do sály, tanečnú zábavu, svadobný program, svadobné hry, polnočný program, krájanie torty aj hádzanie kytice či podväzku.

Doprajte si

Špeciálne efekty

Špeciálne efekty – plazivý dym, studené prskavky a CO2 efekt posunu vašu svadbu na inú úroveň!

Viac o efektoch

Osvetlenie sál

Osvetlenie svadobnej sály hrá veľmi dôležitú úlohu pri vytváraní atmosféry a nálady pre svadobnú oslavu. Správne zvolené osvetlenie môže zvýrazniť dekorácie, vytvoriť romantickú atmosféru a prispieť k celkovému vizuálnemu dojmu.

Zistiť viac
Cenník DJ a moderátor na svadbu

Koľko stojí DJ a moderátor?

Radi vám vypracujeme cenovú ponuku a zašleme cenník za DJ a moderátor na vašu svadobnú párty. Poďme spoločne s energiou a vášňou vytvoriť úžasné zážitky na vašej svadbe!

Overiť termín a cenu

Takto vyzerajú naše nadupané párty

Pozrite si ukážku našej tvorby…

(fotografie pohybujete posúvaním do strany)