Služby

Svadobná asistentka

Pre bezproblémové plánovanie.

Angelika

Svadobná koordinátorka

Mojou úlohou je odbremeniť vás od vybavovačiek, na ktoré nemáte čas alebo sa vám jednoducho nechcú. S plánovaním svadby sa spája množstvo vecí a situácií, o ktorých možno ani neviete. Doprajte si, aby aj svadobné plánovanie bolo pre vás zážitkom.

My vieme čo treba, vy si iba povedzte, čo sa vám páči a čo by ste chceli. Na svadbe som vašou pravou rukou a vy tak nemusíte myslieť za všetkých svadobných hostí.

Skoordinujem priebeh svadby a spolu s ostatnými Zážitkarmi vytvoríme tie najkrajšie momenty, na ktoré budete stále radi spomínať.

Welcome balíček

Rezervujte si svadobnú koordináciu a hlavné svadobné služby (svadobný DJ + svadobné foto a/alebo svadobné video) a získate od nás darček – zážitkový welcome balíček.

Vieme, ako to robiť skvelo

Máme certifikát svadobného koordinátora

To, ako našu prácu robíme, vychádza nielen z našich dlhoročných skúsenosti, ale aj školení.

1.

Plánovanie aj organizácia

Svadobný koordinátor pomáha páru plánovať každý jeden detail zážitkovej svadby, od voľby miesta svadby až po výber kvetín, dekorácie, hudby a ďalších aspektov.

Koordinátor na svadbu pomáha novomanželom zostaviť rozpočet a dbá na to, aby sa plánované výdavky udržiavali v rámci hraníc.

2.

Harmonogram svadby

Svadobný koordinátor tiež vypracuje detailný časový harmonogram pre celý svadobný deň, aby sa zabezpečilo, že všetky udalosti a svadobné aktivity sa udejú včas a plynulo.

3.

Koordinácia dodávateľov aj svadby

Svadobný koordinátor komunikuje a spolupracuje so svadobnými dodávateľmi, ako sú catering, fotograf, kameraman, DJ, hudobná skupina, výzdoba a i., aby zabezpečil, že všetky služby budú dodané včas a v súlade s očakávaniami.

svadba od zážitkárov
4.

Brainstormingy zážitkárov

Pred svadbou realizujeme svadobný brainstroming s cieľom dosiahnuť, čo najlepší zážitok zo svadby.

kursalon nimnica
5.

Riešenie problémov

V prípade nečakaných problémov, ako je zlé počasie, meškanie dodávateľov alebo technické problémy, sa svadobný koordinátor snaží nájsť rýchle a efektívne riešenia, aby sa minimalizoval vplyv na priebeh svadby.

6.

Kontrola detailov

Náš svadobný koordinátor dáva pozor na rôzne detaily, ako sú usporiadanie stolov, dekorácie, osvetlenie a zabezpečuje, že všetko vyzerá presne tak, ako si to novomanželia predstavovali.

svadobna koordinacia svadby
7.

Zážitková svadba bez stresu

Svadobný koordinátor sa snaží zabezpečiť, aby bol svadobný deň pre novomanželov a hostí nezabudnuteľným a bezproblémovým zážitkom. Aby všetko prebehlo hladko a bez stresu.

svadobna koordinatorka koordinator na svadbu
Cenník svadobná koordinácia

Koľko stojí svadobná koordinácia?

Radi vám vypracujeme cenovú ponuku a zašleme cenník na svadobné plánovanie aj koordináciu svadby. Poďme spoločne a s láskou urobiť z vašej svadby zážitok!

 

Získajte cenovú ponuku