Služby

Svadobná fotografka

Vďaka fotkám prežijete svoj deň zas a znova.

Svadobná fotografka

Veronika

Fotoaparát ma sprevádza životom od mojich 14-tich rokov. Od fotenia kamarátiek, realizovania tématických photoshootingov až cez moje cestovanie, z ktorého som si okrem zážitkov prinášala množstvo záberov, som sa prepracovala k prvým svadbám. Tie tvoria už niekoľko rokov veľkú časť môjho foto portfólia a roka.

Na svadbách ma baví tá nekonečná rozmanitosť a láska dvoch ľudí, ich blízkych. V záberoch ma inšpiruje príbeh snúbencov, zaujímavé priestory a celková chémia v spolupráci s klientami. Okrem fotenia svadieb sa venujem aj párových, rodinným, tehotenským, biznis a eventovým foteniam.

Pozrieť si portfólio
Fotím zážitkové svadby

Fotky sú trvácnou spomienkou na svadbu

Na svadbách milujem zachytávať všetky dôležité momenty, emócie a atmosféru, no kladiem dôraz aj na detaily svadby a tiež okamihy, ktoré vás pri pozeraní dojmú či rozosmejú. Fotky sú hmotnou a trvácnou spomienkou na svadobný deň a preto galériu zo svadby tvorím tak, aby v nej nič nechýbalo a každá fotka vás preniesla späť.  Vďaka svadobným fotkám môžete prežiť všetky tie zážitky znova a to na svojej práci milujem.

Svadobné fotky si zaslúžia prémiové balenie

Zážitkové balenie

Som presvedčená, že na detailoch záleží a tak pristupujem k celej mojej práci. Pre mladomanželov mám pripravené prémiové ručne robené balenie svadobných fotografií. Svadobné fotografie sú vytlačené v špičkovej kvalite a odovzdané spolu s USB kľúčom, na ktorom nájdete všetky upravené fotky zo svadby. Mladomanželia naviac získajú online link s celou svadobnou galériou, ktorú môžu jednoducho rozposlať rodine, kamarátom, aj blízkym.

Získať cenovú ponuku na fotenie
Sme na to dvaja

Tím foto a video na svadbu

Ak chcete vaše zážitky zo svadby zachytiť nielen cez fotky, ale aj video, s kameramanom Jurajom, sme už zohratý tím. Postará sa o emotívne video zábery. Tie spracuje do finálneho svadobného videa.

2 foťáky, viac záloh

Tie najdôležitejšie chvíle sa nedajú zopakovať. Preto má každý z nás vždy k dispozícii minimálne 2 fotoaparáty a dáta zálohujeme minimálne 2x. Používame špičkovú techniku a záznamy zo svadby spracúvame na kvalitných monitoroch, aby boli farby čo najviac reálne.

Hory, mesto, kaviareň či more

Fotenie svadobných portrétov mimo deň svadby

Vyberieme ideálne miesto práve pre vás, naplánujeme termín fotenia podľa počasia a stihneme aj západ slnka, kedy je najlepšie svetlo. Portréty iný deň nám umožňujú ísť na zaujímavé miesta, máme viac priestoru na kreatívu pri fotení a vy si svoj svadobný deň môžete zažiť znova. Pokiaľ rovnako milujete cestovať ako my, balíme a vyrazíme s vami aj do zahraničia.

Zahraničné svadby milujeme

Milujeme Slovensko, ale sme aj vášniví cestovatelia. Radi za vašou zahraničnou svadbou pricestujeme kdekoľvek na svete.

Svadby sme okrem Slovenska realizovali aj v Poľsku, Českej republike, Rakúsku či Taliansku.

Pozrieť realizácie
Chémia je dôležitá

Budeme vaši nenápadní priatelia

Každý pár je jedinečný a má svoj originálny príbeh. Váš svadobný deň prežívame s vami ako súčasť vašej rodiny. Sme s vami počas celého dňa, snažíme sa byť čo najmenej nápadní, no predsa zachytiť aj to, čo si možno vy nevšimnete.

Cenník - foto a video na svadbu

Koľko stojí svadobné foto & video?

Radi vám vypracujeme a zašleme cenovú ponuku za svadobné foto a video. Napíšte nám vašu predstavu. Poďme spoločne a s láskou zaznamenať zážitky na vašej svadbe!

Overiť termín a cenu

Pozrite si moju tvorbu…

(fotografie pohybujete posúvaním do strany). Rada vám zašlem celú svadobnú galériu.