BLOG / 17. apríla 2024

Kali & Peter Pann na svadbe ako prekvapenie pre nevestu

Súkromný koncert Kali a Peter Pann bol prekvapením pre nevestu od ženícha na svadbe v Art Hotel Kaštieľ v Tomášove, ktorú sme realizovali.

Svadby sú nepochybne o zážitkoch. Niektoré je možné naplánovať, iné sú spontánne a niektoré sú prekvapením.

S Dadkou a Peťom sme mali naše klasické predsvadobné stretnutie, na ktorom sme si prešli celý priebeh svadby, harmonogram, hudbu a program svadby. Už pár mesiacov pred svadbou plánovali do svadobného programu zaradiť nejakých špeciálnych hudobných hostí, ale nevedeli, či sa im to podarí. Po spoločnom svadobnom online stretku nám volal ženích Peťo, že pre svoju Dadku vymyslel prekvapenie. Ona však o ničom vôbec netušila.

Naplánovali sme všetko tak, aby toto prekvapenie ostalo tajomstvom až do momentu, kedy sa Kali a Peter Pann ojavili na parkete. Nevesta sa tesne pred šla prezliecť do popolnočných šiat, zatiaľ čo v svadobnom stane Art Hotel Kaštieľ sa už všetko pripravovalo na koncert. Nevesta prišla so zaviazanými očami, sadla si na stoličku uprostred parketu a v tom začala hrať hudba. Keď dala dole masku z očí, pred sebou videla iba nadšených svadobčanov. Pochopila, až keď sa otočila.

Kali a Peter Pann urobili na svadbe perfektný súkromný koncert a musíme povedať, že aj my Zážitkári (dj, moderátor, fotografka), sme si to maximálne užili. Dadke sa tak splnil sen a my sme šťastní, že sme mohli byť pritom a troškou pomôcť. Našu realizáciu svadby Dadky a Peťa si môžete pozrieť tu.

Ďakujeme Kalimu a Petrovi Pannovi a tým najdôležitejším, našim skvelým mladomanželom Dadke a Peťovi za perfektnú spoluprácu.