Referencie

Dadka & Peter
Art Hotel Kaštieľ

8. septembra 2023 / Art Hotel Kaštieľ Tomášov

Svadba v kaštieli Tomášov

Peťo si pre Dadku pripravil prekvapenie – koncert Kali a Peter Pann, ktorí spravili krásnu bodku za celou touto perfektnou spoluprácou.

Služby, ktoré sme poskytli

Svadobný fotograf ∙ DJ & Moderátor ∙ Osvetlenie sály ∙ Špeciálne efekty

Skvelá voľba pre našu svadbu. Vybrali sme si najlepšie, sme veľmi spokojní. Vďaka vašim skúsenostiam a profesionalite ste nás bez problémov sprevádzali cely večer a zanechali v nás skvele zážitky či v podobe dobrej párty (hudba, zábava) alebo neskutočne krásne zachytených momentov vo fotkách. Ste úžasní a láskaví ľudia. Odporúčam všetkými 10. Nech sa vám darí na ďalších svadbách, dúfam, že sa na nejakej ešte stretneme. ❤️
Dadka

Svadba Dadky a Peťa sa konala v Art hotel Kaštieľ Tomášov. Prípravy nevesty prebiehali v kruhu jej kamarátok a o krásnu jemnú vizáž sa postarala MartinaStyle.  Svadobné šaty si Dadka vybrala zo svadobného salónu EL a ženích svoj oblek z predajne pánskych oblekov Bandi. Priestory Art hotela sú naozaj fotogenické a tak nám poskytli skvelé prostredie na fotenie počas celého dňa.

Prekvapením pre nevestu boli

Kali a Peter Pann

O prekvapení v podobe súkromného koncertu Kali a Peter Pann sme napísali v našom článku. Viac videí si môžete pozrieť na našom Instagrame vo vybraných príbehoch.

O koncerte na svadbe