BLOG / 27. júna 2024

Mestské svadobné fotenie v Bratislave

Láka vás fotenie svadobných portrétov v meste? Jednoznačne odporúčame. :)

S plánovaním svadby nastáva aj otázka: Kde by sme chceli fotiť svadobné portréty? Ak ste skôr mestský typ a do prírody na fotenie vás to veľmi neláka, hľadajte pekné uličky, či výhľady na mesto. Inšpirovať sa môžete aj našou svadbou Veroniky a Jarka, ktorú sme realizovali v Stodola Pohanské. Realizáciu tejto svadby s naším tímom si môžete pozrieť tu. Po svadbe sme s mladomanželmi vyrazili ešte do nášho hlavného mesta. A fotenie mimo deň svadby sme si všetci maximálne užili.

Po pekných a romantických bratislavských uličkách sme smerovali fotiť ku SKY PARKU. Táto lokalita na fotenie je perfektná. Využili sme moderné budovy aj tehlové steny Jurkovičovej Teplárne.

Pozrite si svadobné fotografie…

(fotografie pohybujete posúvaním do strany).

So zapadajúcim slnkom sme utekali ešte na tretiu lokalitu. Strecha OC Nivy bola našou čerešničkou na záver. Pozadie nám dotvárali svetielka a výškové budovy. Práve tu nám vzniklo aj niekoľko crazy záberov.

Zákulisie

Fotenie svadobných portrétov v iný deň

Zaujalo vás takéto fotenie? Ak ešte nemáte svojho svadobného fotografa, budem rada, keď si pozriete moju tvorbu a referencie. S celým naším tímom Zážitkárov vám radi pomôžeme urobiť z vašej svadby krásny zážitok. 🙂

Svadobná fotografka Veronika