Referencie

Miška & Andrej
Meridiana Bojnice

23. septembra 2023 / Rezort Meridiana Bojnice

Keď sa z klientov stanú naši kamaráti

S Miškou a Andrejom to bol match od prvého online stretnutia. Za rok a pol spoločného plánovania ich svadby sme už v deň S mali pocit, že ju robíme našim kamarátom. A takéto spolupráce úplne milujeme.

Služby, ktoré sme poskytli

Svadobná fotografka Veronika ∙ Svadobný kameraman Juraj ∙ DJ & Moderátor DJ Mike & DJ Patys∙ Osvetlenie sály ∙ Koordinácia svadobného dňa ∙ Špeciálne efekty

Milí naši Zážitkári, už od prvého vymeneného emailu s vami sme vedeli, že to bude skvelá spolupráca a naše najlepšie rozhodnutie - vybrať si práve vás ako náš svadobný tím. Teraz, po svadbe, môžeme len potvrdiť, že ste naozaj tím neuveriteľne skvelých ľudí a tých najväčších profesionálov, ktorý sa krásne postarali nielen o náš svadobný deň, ale aj o nás dvoch a to doslova, a ktorý nám a našim hosťom vytvoril nezabudnuteľný svadobný zážitok.
Michaelka a Andrejko
Náš tím Zážitkárov

Ďakujeme za dôveru mladomanželom

Písali nám ako potencionálni klienti a svadbu sme im už realizovali ako priateľom. Miška s Andrejom patria medzi našich najlepších fanúšikov. Našu prácu mali perfektne navnímanú a vďaka tomu presne vedeli, do čoho idú. Sme nesmierne vďační za klientov, ako sú oni. V blízkom kruhu ich rodiny sme sa cítili perfektne a sme veľmi radi, že sme aj po svadbe v kontakte. Ďakujeme za všetko. <3

Priebeh svadobného dňa…

Svadobný víkend Michaelky a Andrejka sa konal v krásnych priestoroch Meridiana Bojnice. Už od úplného rána, kedy sme na miesto dorazili, panovala perfektná atmosféra. Pofotili a natočili sme prípravy nevesty a ženícha v Sky boxe a následne naše kroky smerovali do skleníka v záhrade, kde sa Miška s Andrejom prvýkrát uvideli ako nevesta a ženích. Počas tejto dojemnej chvíľky sme ako fotograf a kameraman boli čo najmenej nápadní, aby sme tieto vzácne momenty zachytili čo najautentickejšie.

Po pár spoločných portrétov sme sa presunuli do neďalekého kostola na obrad, kde emócie ešte viac gradovali. Svadobný obrad bol aj pre celú rodinu dojemným momentom a ich krásne vzťahy sme mali možnosť zachytiť aj počas gratulácií. Po presune do Meridiany sme nafotili skupinové fotky s rodinou a po perfektnom privítaní personálom zo sály sme mladomanželov privítali v sále, ktorá už bola vyzdobená Ateliérom Decor. Nasledovali príhovory členov rodiny a výborná svadobná večera.

Tanečný parket otvorili mladomanželia originálnym svadobným tancom v oblakoch. Posledné denné svetlo sme ešte na chvíľku využili na fotenie svadobných portrétov v záhrade. Svadobné šaty sj nevesta vybrala zo svadobného salónu Jadei a kvetinový venček od Magaela.

Svadobný program naši Dj Mike & DJ Patys doplnili o mladomanželský kvíz a hádzanie kytice a podväzku. Nechýbalo ani krájanie svadobnej torty so studenými ikrami a prskavkové fotenie s rodinou. Po čepčení už pokračovala svadobná party až do rána. O zachytenie všetkých momentov sa postarali fotografka Veronika a kameraman Juraj.

Pozrite si svadobné fotografie a video…

(fotografie pohybujete posúvaním do strany).

Fotenie svadobných portrétov…

Meridiana Bojnice ponúka okrem krásnych priestorov na svadbu aj nádherné zákutia na svadobné portréty. Našim obľúbeným je skleník, kde prebiehal aj firstlook a tiež svadobné fotenie. No niekoľko momentiek sa nám podarilo zachytiť aj pred západom slnka v záhrade.

🤎

Bol to jeden veľký žážitok

Tvoriť zážitky, ktoré odštartujú novú etapu života dvoch ľudí, je viac než len prácou. My toto naše poslanie milujeme a asi aj vďaka tomu nám prichádzajú do života úžasní klienti – snúbenci.  Za rok (a niekedy aj viac) spoločného plánovania svadby sa máme priestor spoznať a s niektorými sa dokonca aj spriateliť.

A takto presne to bolo aj pri tejto realizácii, z ktorej si odnášame krásne zážitky aj my. Michaelka a Andrejko, ďakujeme. <3

Pozrieť si príbehy na IG

Ako hodnotia Svadbu od Zážitkárov mladomanželia Miška a Andrej?

Pozrite si ich video recenziu zo svadby.

ĎAKUJEME <3 Prečítajte si celú recenziu od našich mladomanželov.

Absolútna profesionalita, otvorená a veľmi rýchla komunikácia, nespočítateľné množstvo rád, tipov a skvelých nápadov a v neposlednom rade stále prítomná dobrá nálada, úsmev na tvári, ľudskosť a úplná absencia toho, že niečo nejde počas celého roku a pol plánovania našej svadby zo zahraničia bola len vrcholom ľadovca našej spolupráce. S tímom Zážitkárov sme nezískali len profesionálov na našu svadbu, ktorí svojou prácou predčili všetky naše očakávania, ale aj priateľov, na ktorých sme sa počas nášho veľkého dňa mohli stopercentne spoľahnúť.

Skvelý hudobný playlist DJ Mika a DJ Patysa zaistil, že naši hostia nedokázali vynechať ani jedno tanečné kolo. Tancovali babičky, detičky a my ako svadobný pár sme na vlastnej svadbe pretancovali celú noc. Moderovanie, vtipný a veľmi trefný slovný doprovod každej svadobnej aktivity a výber a načasovanie svadobných hier dotvárali skvelú atmosféru počas svadobnej zábavy. Rovnako tak obaja DJ dokázali skvelo sledovať samotné dianie v sále, pohotovo reagovať na každú vzniknutú situáciu a určovať to správne tempo zábavy. V neposlednom rade sme si užili aj rôzne špeciálne efekty (plazivý dym, studené prskavky), ktoré boli pripravené presne vtedy, kedy sme ich potrebovali a chceli použiť a nádherné osvetlenie našej svadobnej miestnosti krásne dotvorilo celkový dojem z nášho svadobného miesta a potom samozrejme celú večernú tanečnú zábavu.

Vďaka úžasnej fotografke Veronike máme nádherné fotky. Každá fotka je krásna a nenašli sme ani jednu, ktorá by sa nám nepáčila. Veronika dokázala zachytiť všetky okamihy, doslova okamihy z nášho svadobného dňa. Najsilnejším momentom pre nás je to, že keď si pozeráme naše fotky jednu za druhou, úplne sa vraciame do nášho svadobného dňa, a čo je vlastne viac, kedykoľvek sa na naše fotky budeme pozerať, vrátime sa do dňa, kedy sme si povedali svoje áno. A v neposlednom rade by som veľmi rada vyzdvihla veľmi príjemnú atmosféru a neskutočnú rýchlosť celého fotenia. Myslíme si, že fotenie s Veronikou zvládnu naozaj všetci. Ja si nepamätám, že by nám Veronika vôbec niečo hovorila ohľadom nejakej pózy, práve naopak nechala nás spolu a ona behala okolo nás a fotila, dokonca aj do vykopanej jamy v zemi kvôli nám spolu s kameramanom Jurajom skočila a vďaka tomu sme si naše fotenie užili maximálne prirodzene, s úsmevom na tvári a za veľmi krátky čas.

Na začiatku plánovania našej svadby sme si ešte neboli istí, či vôbec chceme svadobné video. Zážitkári nám odporučili kameramana Juraja a len čo sme videli jeho tvorbu, bolo rozhodnuté a teraz máme svadobné video, pri ktorom neostane ani jedno oko suché, a ktoré ešte nikto nevidel len jedenkrát. Vždy, keď niekomu ukážeme naše svadobné video, chce ho pustiť znovu a znovu. A my si ho pozeráme tiež stále dookola. Juraj rovnako ako Veronika zachytil náš svadobný deň do posledného detailu. Voiceover, hudba, strih je jeden veľký nádherný zážitok a celé video predstavuje naozaj umelecké dielo, ktoré má dušu. Juraj zvládol na kameru zachytiť celý náš svadobný deň a s Veronikou tvorili tím, o ktorom sme takmer nevedeli. Boli stále s nami s úsmevom na tvári, s kamerou a fotoaparátom v ruke, avšak náš pocit hovoril, že máme pri sebe blízkych priateľov a presne preto sú naše fotky a video tak krásne.

Naši milí Zážitkári, ešte raz vám veľmi pekne ĎAKUJEME za všetko. Sú služby, ktoré sa dajú finančne vyčísliť, ale minimálne polovica vašich služieb a toho, čo robíte má naozaj nevyčísliteľnú hodnotu, to jednoducho musíš zažiť priamo so Zážitkármi, a preto Zážitkárov odporúčame každému páru, ktorý plánuje svadbu, bude to zážitok, naša svadba s vami bola jeden veľký zážitok.
Michaelka a Andrejko

Nahliadnite do zákulisia zážitkovej svadby…