Referencie

Sima & Juraj
Kysucká koliba

11. augusta 2024 / Kysucká kolika

Letná svadba v prírode

Simonka s Jurkom nám plne dôverovali už od prvého stretnutia a vyplatilo sa. Perfektná spolupráca, na ktorú radi spomíname.

Služby, ktoré sme poskytli

Kamerovanie svadby∙ DJ & Moderátor ∙ Osvetlenie sály ∙ Špeciálne efekty ∙ Koordinácia svadobného dňa

Milí Zážitkári, veľmi pekne ďakujeme za krásne zážitky z nášho svadobného dňa, ktorý ste nám pomohli vytvoriť. Po tom, čo sme viac ako rok sledovali vašu prácu na IG sme boli presvedčení, že ste pre nás tou najlepšou voľbou. Myslím si, že ste vychytali ,,dieru na trhu“ a je naozaj viac než pohodlné objednať si u vás všetko pod jednou strechou. Fotografa, kameru, DJ-a, moderátora, osvetlenie a dokonca aj rôzne efekty a doplnkové služby ako je farebné osvetlenie sály, či iné špeciálne efekty, ako napríklad plazivý dym na prvý svadobný tanec a čepčenie, ktoré sme sami od vás využili. Ďakujeme za všetky tipy, rady, nápady a odporúčania. Ďakujeme, že sme na svadbe nemuseli nič riešiť a všetko podstatné bolo vo vašej réžii. Ste perfektní. Rozhodne odporúčame práve vás Zážitkárov ďalším snúbencom, ktorí riešia prípravu svadby. Ešte raz veľká vďaka za našu svadbu! Ste profesionáli a zároveň máte priateľský prístup, čo je na nezaplatenie.
Simona & Juraj
Veronika, Martin, Lukáš

Tím Zážitkárov

Svadba Simonky a Jurka sa konala na Kysuciach, odkiaľ nevesta pochádza. Celý deň sa niesol v perfektnej atmosfére, ktorú vygradovala tanečná zábava a program pod vedením DJ Mike a Dj Luky v Kysuckej kolibe. O zachytenie všetkých momentov sa postarala kameramanka Veronika. Nižšie si môžete pozrieť svadobný klip. Ďakujeme mladomanželom za perfektnú spoluprácu.