BLOG / 11. júna 2024

Svadba v Hoteli Jasoň uprostred Vršatských skál

Svadba uprostred nádhernej prírody je snom nejedného páru. Ak patríte medzi nich aj vy, svadba v Hotel Jasoň je pre vás správnou voľbou.

Wellness Hotel Jasoň má úžasný výhľad a ponúka naozaj krásne priestory na svadobný deň. Od svadobných príprav cez obrad až po svadobnú hostinu a párty. Všetko na jednom a krásnom mieste.

Práve tu sa konal aj svadobný deň Natálky a Jurka. Prípravy snúbencov prebiehali na hotelových izbách, zatiaľ čo sa v hoteli chystalo všetko na túto oslavu lásky. First look, kedy sa nevesta a ženích prvýkrát uvideli, bol počas príchodu na svadobný obrad. Ten sa konal v exteriéri hotela pod skalnými bradlami a s dychberúcim výhľadom. Svadobná sála je dostatočne priestranná a naviac ponúka priestranný tanečný parket, na ktorom to žilo celú noc. O perfektnú zložku v programe sa postarala okrem DJ aj Ľudová hudba Ivana Sadloňa a Folklórny súbor Holíšan na čepčenie. Pozrite si svadobné fotografie od fotografky Veroniky z nášho tímu Svadba od Zážitkárov (fotografie zo svadby si môžete pozerať posunutím do strany).

Veľkou výhodou tejto svadobnej sály je aj okolitý priestor na svadobné fotenie. Tu sme si fotenie s mladomanželmi mohli naozaj vychutnať. Do krásnej scenérie nám naviac zapadalo slniečko a vytvorilo perfektné svetelné podmienky na fotenie svadobných portrétov.

Plánujte svadbu? S našim zohratým tímom Zážitkárov máte všetky svadobné služby na jednom mieste. V rámci služby koordinácie a plánovania svadby vám pomôžeme vybaviť všetko, čo pre svoj svadobný deň potrebujete a chcete. Neváhajte nás kontaktovať.