BLOG / 24. marca 2024

Svadobná show vo Villa Nečas

Svadobné výstavy sú miestom, kde sa spolu stretávajú budúce páry, svadobní dodávatelia a odborníci na svadby. Pre nás, ako ľudí, ktorí milujú svadby a venujú sa im, bolo takéto podujatie vzrušujúcim a pohlcujúcim zážitkom. Dovoľte nám podeliť sa o naše dojmy a skúsenosti zo svadobnej výstavy v Žiline, ktorou sme boli neoddeliteľnou súčasťou.

Takéto podujatia poskytujú účastníkom nevyčerpateľný prameň inšpirácie, nápadov a príležitostí na to, aby bol ich svadobný deň nezabudnuteľný a presne taký, aký si predstavovali. Budúce páry tu majú možnosť stretnúť sa tvárou v tvár so širokým spektrom svadobných dodávateľov. Od šiat a oblekov, cez kvetinových dizajnérov, až po fotografické a kameramanské služby. Svadobné veľtrhy ponúkajú všetko, čo potrebujete na zorganizovanie dokonalého dňa. Osobné stretnutia tiež umožňujú párom osobne komunikovať s dodávateľmi, zistiť ich štýl a poskytované služby, prípadne si zarezervovať termíny. A práve na takomto podujatí ste mohli nájsť 16.03.2024 v Žiline aj nás.

 

Ako to prebiehalo?

Keďže sme dostali možnosť podieľať sa na realizácii tejto svadobnej výstavy, vytvorili sme ju tak, aby si z nej budúci mladomanželia odniesli všetko potrebné pre ich deň.  Program bol nabitý diskusiami, aby si snúbenci odniesli množstvo zaujímavých a dôležitých informácií.

Témy, na ktoré sa diskutovalo priamo s dodávateľmi boli:

  • výber svadobného priestoru a cateringu
  • svadobný dizajn a dekorácie
  • výber svadobného fotografa a kameramana
  • hudba a program na svadbu
  • výber svadobných šiat a obleku

a ďalšie, ktoré striedali rôzne hudobné vystúpenia a program.

Sami sme boli účastníkmi dvoch diskusií. Diskusie na tému Výber svadobného fotografa, kameramana, tipy na perfektné zábery sa zúčastnila z nášho tímu fotografka Veronika a kameraman Juraj. Zodpovedali najčastejšie otázky ako: Kedy pred svadbou je vhodný čas si rezervovať svadobného fotografa a kameramana? Ako a kedy fotiť svadobné portréty? Aký časový úsek strávite na svadbách? Kedy uvidím hotové zábery zo svadby a ako mi budú odovzdané? A ďalšie otázky, ktoré zaujímalo publikum, nakoľko mali možnosť sa aktívne zapájať do diskusie a klásť účastníkom otázky, ktoré ich zaujímajú pri plánovaní svadby.

 

Druhú diskusiu na tému Hudba a program na svadbu rozprúdili naši dvaja DJi, a to DJ Mike s DJ Patys spolu s moderátorom, ktorým bol DJ Igor Cvacho. Diskutovali spolu o témach ako je príprava techniky, ozvučenie sál a obradov, najčastejšie svadobné hity, ktoré rozprúdia zábavu a do ktorých ranných hodín môžu svadobčania počítať s DJom. Nechýbali ani tipy na svadobný program a hry, či vtipné zážitky zo svadieb, ktoré si zažili.

Všade sa nachádzali nádherné stánky. So svadobnými oblekmi a šatami, kvetinovými aranžmánmi, balónovou výzdobou, obrúčkami, tlačovinami a ďalšími doplnkami. Budúci mladomanželia mali možnosť stretnúť sa aj so svadobnými plánovačmi, fotografmi, hudobníkmi a mnohými inými dodávateľmi svadobných služieb. Taktiež dostali príležitosť ochutnať svadobné menu, či candy bar, degustovať víno, vypiť si lahodnú kávu a nahliadnuť do svadobných apartmánov. Nechýbali ani veterány, pojazdný van s čapovaným proseccom, či zábavný fotokútik. Na záver dňa sa konala ukážka tradičného čepčenia a na úplný koniec tombola, vďaka ktorej sa podarilo odovzdať hodnotné ceny od zúčastnených dodávateľov.

Zo svadobnej výstavy sme odchádzali s hlavami plnými inšpirácie a nových nápadov. Bola to pre nás nezabudnuteľná skúsenosť, ktorá nás ešte viac priblížila k tomu, aby sme našim mladomanželom priniesli nadupané svadby plné zážitkov. Zároveň sme utužili vzťahy s dodávateľmi, ktorých už dôverne poznáme, ale taktiež nadviazali nové s tými, s ktorými sme doposiaľ nemali možnosť spolupracovať. Špeciálne poďakovanie patrí event manažérke Janke Mičovej, z Villa Nečas, ktorá nám umožnila podieľať sa na koncepte celej výstavy a programu dňa.

Ďakujeme a vidíme sa nabudúce. A veríme, že aj s Vami! Naši milí budúci mladomanželia ….Veľká vďaka patrí aj vystavovateľom, ktorí boli súčasťou tohto krásneho dňa. A to:

Igor Cvacho – svadobný DJ, moderátor show
Kvetinárstvo Kukučka – svadobná výzdoba
Kvetinárstvo Jedna radosť – svadobná výzdoba
Treaf – svadobné darčeky
Luci.Paperart – svadobné tlačoviny
Lulu&Anna – svadobný salón
Justin Paukin – svadobné obleky
Bandi – svadobné obleky
Loretta – svadobné obrúčky, zásnubné prstene
One step events – svadobné cesty
Balónikárstvo – balónová výzdoba
Salón Allegria – make up
Svadobné doplnky – LOVE
Playfull – fotokútik
Luxurymodern art – zážitkové maľovanie
Jozef Zachar – svadobné autá, veterány
ČIN ČIN Prosecco Van – čapované prosecco
Piaggio coffee – čerstvopražená káva