BLOG / 12. júna 2024

Svadobné fotenie v Gino Park Palace Orlové

Tip na krásne miesto na svadbu a fotenie svadobných portrétov pri Považskej Bystrici.

Nájsť vhodné svadobné miesto môže dať niekedy zabrať. No ak ho už aj máte, niekedy je ešte ťažšie nájsť krásne miesto na fotenie svadobných portrétov. Kaštieľ v Orlovom – Gino Park Palace je nielen luxusným svadobným miestom, ale ponúka aj možnosť fotenia portrétov v interiéri aj exteriéri. Práve tu sme fotili a točili aj našich mladomanželov Danku s Dankom, ich firstlook a tiež portréty.

Do tohto priestora sa naši ženích a nevesta so svadobnými šatami a celou vizážou perfektne hodili. Už im naozaj chýbal len svadobný veterán. 🙂 Výhodou tohto priestoru je, že ponúka nielen krásne okolie, ale aj interiér, ktorý oceníte napríklad aj v prípade nepriaznivého počasia. Jednu z našich realizácii v tomto priestore si môžete pozrieť tu.

 

Plánujte svadbu? S našim zohratým tímom Zážitkárov máte všetky svadobné služby na jednom mieste. V rámci služby koordinácie a plánovania svadby vám pomôžeme vybaviť všetko, čo pre svoj svadobný deň potrebujete a chcete. Naša fotografka Veronika a kameramani vám radi poradia s miestami na svadobné fotenie a točenie. Neváhajte nás kontaktovať.