BLOG / 24. júna 2024

Zážitkári na obhliadkách svadobných priestorov

Osobne sme obhliadli viaceré svadobné priestory, aby sme snúbencom pomohli vybrať ideálny priestor na svadbu. Každé miesto vás očarí unikátnym interiérom, či atmosférou.

Výber svadobného priestoru považujeme za jedno z najdôležitejších rozhodnutí pri plánovaní svadby. Preto sme si zobrali obhliadky priestorov na naše plecia a spoločne sme sa vybrali pozrieť si viaceré svadobné priestory v Bratislavskom kraji. Naším cieľom je obhliadky vybaviť za vás a následne pri plánovaní svadby vám čo najlepšie poradiť pri výbere toho vysnívaného priestoru pre váš deň.

Theresia Chateau v Bernolákove

Našou prvou destináciou bolo Theresia Chateau v Bernolákove. Už pri príchode do areálu nás očaril dychberúci kaštieľ so zeleňou okolo. V interiéri nás už čakala event manažérka Bianka, ktorá nás previedla a predstavila nám celý priestor. Preskúmali sme spolu každú časť, v ktorej je možnosť uskutočniť, či už svadobný obrad, prípravy aj hostinu. Nahliadli sme aj do svadobného apartmánu, v ktorom sa, vy novomanželia, budete cítiť ako v rozprávke. Našu obhliadku Theresia Chateau sme zakončili prechádzkou po nádhernom parku, pri ktorom sa nachádza golfové ihrisko. Nachádzajú sa tu aj krásne miesta na svadobné fotenie. Penzión Pálenica, Bernolákovo

Následne sme sa presunuli neďaleko Theresia Chateau, do Penziónu Pálenica, Bernolákovo. V tomto priestore sme mali to šťastie a zastihli sme tam pripravenú hostinu, ktorá čakala už len na svadobčanov. Načerpali sme inšpiráciu, poobzerali sme priestor, v ktorom prevládala príjemná a romantická atmosféra a presunuli sme sa na našu finálnu obhliadku.Art Hotel Kaštieľ, Tomášov

Náš obhliadkový deň sme zakončili v Art Hoteli Kaštieľ,Tomášov. Pri pohľade na kaštieľ sa do priestoru ihneď zamilujete. Kaštieľ vás očarí nielen exteriérom ale taktiež aj famózne vybaveným interiérom. V Art Hoteli Kaštieľ každoročne realizujeme svadby a, aj my, aj naši klienti sú s priestorom veľmi spokojní. O jedinečnosti tohto priestoru sa môžete presvedčiť aj v našich realizáciách. Tak ako aj v Theresia chateau, tak aj tu sme pochodili všetky priestory, ktoré sú vhodné pre svadobnú hostinu. Pri obhliadke kaštieľa sme navštívili aj kaplnku, ktorá je súčasťou kaštieľa. Kaplnka vás očarí jej presvetlením a čarovnou atmosférou. V jednom z priestorov, konkrétne vo svadobnom stane sme pozdravili aj našich kolegov Dj a moderátora Martina a Dj Patysa, ktorí si pripravovali techniku na svadobný obrad a zábavu. Našu obhliadku Art Hotela Kaštieľ sme zakončili príjemnou prechádzkou po areáli kaštieľa.

Na našom instagrame “@svadbaodzazitkarov” môžete sledovať naše obhliadky podrobnejšie. Taktiež, ak máte nejaký tip na obhliadku zaujímavých svadobných priestorov, budeme veľmi radi, ak nám dáte o ňom vedieť. Ak plánujete svadbu, náš zohratý tím Zážitkárov, vám ponúka všetky svadobné služby na jednom mieste. V rámci služby koordinácie a plánovania vám pomôžeme zrealizovať všetky vaše vysnívané nápady, a taktiež vám pomôžeme vybaviť ďalšie veci, ktoré svadobný deň obsahuje. Pozrite sa na naše referencie a pri záujme o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať.