BLOG / 31. mája 2023

Svadba vo Villa Theresia v Kunerade (svadobný priestor overený nami)

Villa Theresia je miestom, kde s naším tímom Zážitkárov každoročne realizujeme svadby. Je umiestnená uprostred prírody a tak môžete mať na svadbe naozaj súkromie. Altánok v záhrade tiež umožňuje obrad rovno na mieste svadby.

Pekných a kvalitných priestorov v Žiline a jej okolí je stále veľký nedostatok. Kritéria výberu svadobného priestoru sa každým rokom dopĺňajú a už zohráva rolu nielen vnútorný priestor, ale aj okolie svadobnej sály, atmosféra miesta, ubytovacie kapacity, súkromie, personál či miesta na fotenie. Priestor, ktorý všetko toto spĺňa je, stále málo známa, Villa Theresia v Kunerade (Penzion Theresia) neďaleko Žiliny. V tomto priestore s naším tímom Zážitkárov (Dj & Moderátor, Fotografka, Kameraman, Koordinátorka) každoročne realizujeme a tvoríme svadby nabité zážitkami. Jednu z našich svadobných referencií v tomto priestore si môžete pozrieť na tomto odkaze.

! Dávame do pozornosti, že nie sme vlastníkmi tohto priestoru a preto nás prosím kontaktujte iba v prípade, že máte záujem o služby nášho tímu Svadba od Zážitkárov. 

Priestor, kde sa koná svadobná hostina a párty tvoria 2 časti. Hlavnou je svadobný stan, kde sú umiestnené stoly, poprípade aj fotostena. Druhou časťou je tanečný parket hneď vedľa (je v úrovni hlavného stola mladomanželov). V tejto časti je väčšinou umiestnený DJ pult či stage kapely.

Veľkou výhodou tohto priestoru, okrem skvelej gastronómie a ukážkovej pohostinnosti majiteľov, je okolie Villy.  Hostia sa tak nikam počas celého dňa nemusia presúvať. Dokonca je možné využiť aj ubytovanie. Mať všetko na jednom mieste je veľmi dôležitý predpoklad svadby bez stresov. Naviac sa nachádza len 18 km od Žiliny a tak do pol hodinky cesty autom ste na mieste.

Ak vás tento priestor zaujal, v rámci našej služby koordinácie a plánovania vám pomôžeme vybaviť všetko pre váš veľký deň a to hlavne bez stresu. 🙂 Ponuku našich služieb nájdete tu

Tím Svadba od Zážitkárov

Kto sme?

Sme zohratý svadobný tím, ktorý tvorí: DJ & Moderátor (DJ Mike, Dj Patys, DJ Luky), Fotografka Veronika, Kameraman Juraj a Stanko a Svadobná koordinátorka – asistentka Angelika.

Naším cieľom je urobiť vašu svadbu takou, aby ste z nej mali ten najkrajší zážitok.

Svadby realizujeme (nielen) po celom Slovensku. Naše realizácie si môžete pozrieť v časti Referencie.

Veríme, že aj príprava svadby môže byť zážitkom bez stresu, pokiaľ máte pri sebe spoľahlivých dodávateľov. S nami máte všetko jednoducho a prehľadne na jednom mieste.

! Dávame do pozornosti, že nie sme vlastníkmi tohto priestoru a preto nás prosím kontaktujte iba v prípade, že máte záujem o služby nášho tímu Svadba od Zážitkárov. 

Cenová ponuka služieb Zážitkárov

Backstage svadby vo Villa Theresia

Nahliadnite do zákulisia zážitkovej svadby, ktorú sme s naším tímom realizovali v tomto priestore. Ďalšie naše realizácie nájdete v Referenciách alebo na našich sociálnych sieťach.

Instagram

Pozrite si svadobné fotografie…

(fotografie pohybujete posúvaním do strany).

Fotografka Veronika Čižmárová