BLOG / 31. mája 2023

Svadba vo Villa Theresia v Kunerade (svadobný priestor overený nami)

Villa Theresia je miestom, kde s našim tímom Zážitkárov každoročne realizujeme svadby. Je umiestnená uprostred prírody a tak môžete mať na svadbe naozaj súkromie. Altánok v záhrade tiež umožňuje obrad rovno na mieste svadby.

Pekných a kvalitných priestorov v Žiline a jej okolí je stále veľký nedostatok. Kritéria výberu svadobného priestoru sa každým rokom dopĺňajú a už zohráva rolu nielen vnútorný priestor, ale aj okolie svadobnej sály, atmosféra miesta, ubytovacie kapacity, súkromie, personál či miesta na fotenie. Priestor, ktorý všetko toto spĺňa je stále málo známa Villa Theresia v Kunerade (Penzion Theresia) neďaleko Žiliny.

Priestor, kde sa koná svadobná hostina a párty tvoria 2 časti. Hlavnou je svadobný stan, kde sú umiestnené stoly, poprípade aj fotostena. Druhou časťou je tanečný parket hneď vedľa (je v úrovni hlavného stola mladomanželov). V tejto časti je väčšinou umiestnený DJ pult či stage kapely.

Veľkou výhodou tohto priestoru, okrem skvelej gastronómie a ukážkovej pohostinnosti majiteľov, je okolie Villy.  Hostia sa tak nikam počas celého dňa nemusia presúvať. Dokonca je možné využiť aj ubytovanie. Mať všetko na jednom mieste je veľmi dôležitý predpoklad svadby bez stresov. Naviac sa nachádza len 18 km od Žiliny a tak do pol hodinky cesty autom ste na mieste.

Ak vás tento priestor zaujal, v rámci našej služby koordinácie a plánovania vám pomôžeme vybaviť všetko pre váš veľký deň a to hlavne bez stresu. 🙂 Ponuku našich služieb nájdete tu