Robíme to, čo milujeme!

Ďakujeme naším klientom za krásne recenzie. Všetky recenzie našich klientov si môžete prečítať aj na našej FB stránke Svadba od Zážitkárov v časti Rezencie.

Miška N.

,,Milá Veronika a Martin,
obrovsky Vám ďakujeme, že ste...po tom ako sme vás videli v akcii na svadbe mojej sestry, ste boli našou jednoznačnou a jedinou voľbou, podľa vašej dostupnosti sme vybrali termín svadby a aj vďaka vám sme zažili deň, na ktorý nikdy nezabudneme, s najväčším úsmevom na tvári. Ste najviac profesionálni ale zároveň aj totálni parťáci a človek u vás vie, že je o všetko postarané a je to v tých najlepších rukách. Moja najväčšia dilema s vami bola, keď ste sa pýtali, či chceme, aby nám Veronika fotila svadbu alebo kamerovala, lebo oboje bolo po predchádzajúcej skúsenosti tak mega, že sme sa naozaj nevedeli rozhodnúť (nakoniec nám odporučili jedného skvelého kameramana Juraja).
Každopádne vaše trio aj spolu s Patrikom sa postaralo o brutálnu zábavu. Neskutočne sme si to užili. A aj keď sme nevedeli presne, akú hudbu chceme mať počas večera, tak Martin presne vedel, čo hrať, aby ľudí roztancoval a zároveň s najväčšou ľahkosťou nás sprevádzal celým večerom. Musím sa priznať, že jeho "wau, wau, wau" sme si celkom osvojili . Spolu s Veronikou boli našou oázou pokoja, lebo sme vedeli, že keby sa aj všetko pokazilo na svadbe, tak minimálne bude dobrá párty vďaka Martinovi a budú z toho geniálne fotky vďaka Veronike. Áno, geniálne lebo inak sa to, čo Veronika vytvorila nedá ani opísať. Je to nádhera a ako sme ich pozerali tak som mala zimomriavky a len samé "čo siii, to je aké brutáálne " a potom sme sa dostali k fotkám zo zábavy a neskutočne sme sa nasmiali a cítili sme sa znova ako na svadbe (s tým rozdielom, že sme boli doma v pyžame).
Jednoducho klobúk dole pred vami a pred tým ako to robíte, ste skvelí. Ďakujeme Vám tisíckrát za všetko, za Vaše nápady, odporúčania (keď Vás Veronika nahovára na fotky počas zlatej hodinky, učite choďte!), tipy a triky, priateľský ale profesionálny prístup, za Vaše povzbudivé slová a za Vašu 100 % prácu.
Máme Vás radi a želáme Vám ďalšiu úspešnú svadobnú sezónu. Vidíme sa v Tatrách."Linda Ž.

,,Od prvej chvíle ako sme oslovili Zážitkárov a stretli sa osobne sme vedeli že moja intuícia bola opät správna nesmierne talentovaní profesionáli ktorí nám dali pocit istoty že naša svadba bude nezabudnutelná Ja ako nevesta nesmierny detailista som vdaka nim nemala obavy že niečo nebude v poriadku čo sa tyka fotografovania a programu. Veronika mi dokonca asistovala stále s mojimi obrovskymi šatami aby som vyzerala tip top
My ako pár sme sa cítili vo vašej prítomnosti úžasne ! Bolo to celé dokonalé ! A nezmenili by sme nič. Ak by sme si mali opät vybrat ,boli by ste to vždy vy ! Vdaka vám máme spomienky na cely život .Dakujeme "Naty P.

,,Drahí zážitkari, ešte raz sa vám chceme z celého srdca poďakovať za prípravu tej najlepšej a najkrajšej svadby, akú sme si len mohli priať! Veľká vďaka za pomoc pri plánovaní a organizovaní celej svadby a za jej bezproblémový priebeh! Už od prvého stretnutia sme vedeli, že sa na vás môžeme jednoznačne spoľahnúť a vďaka vášmu skvelému ľudskému, ale zároveň profesionálnemu prístupu sme si mohli našu svadbu naplno užiť lebo sme vedeli, že je vo výborných rukách. Veľká vďaka za vašu veľkú ústretovosť, že ste nám pomohli všetko naplánovať aj na diaľku zo zahraničia a tiež za slová podpory pred svadbou a že ste nám veľkým dielom pomohli znížiť predsvadobnú nervozitu. Martinovi, ďakujeme za bezchybné moderovanie celého večera, výborné svadobné hry a predovšetkým za najlepšie hudobné pecky, ktoré akoby boli prevzaté priamo z môjho najobľúbenejšieho hudobného playlistu, a vďaka tomu si nám pripravil tú najlepšiu párty nášho života.Veronike, ďakujeme za obrovské množstvo prenádherných fotiek, ktoré zachytili najkrajšie okamihy nášho svadobného dňa a vďaka ktorým si budeme môcť ešte veľakrát zaspomínať na tento jedinečný deň. Ešte raz ďakujeme, ste fakt nielen veľkí profesionáli a naozaj vidno, že to robíte všetko od srdca, ale ste aj úžasní ľudia a sme radi, že sme vás spoznali!!! Úprimne celý váš team odporúčame všetkým, ktorí chcú zažiť nádhernú a nezabudnuteľnú svadbu!"

Erika Ch.

,,Milí zážitkari, zážitok prezerať fotky od Veroniky, pozerať dookola video od Juraja a zabávať sa pri hudbe od Martina, je, bol a vždy bude tým najkrajším zážitkom pre nás, pre našu rodinu a kamarátov! To, že ste super partička a hneď ako sme sa stretli, ste pôsobili veľmi milo a priateľský, o tom niet pochýb, ale že sa budeme s vami baviť a smiať ako starí dobrí kamaráti a že sme plánovanie, harmonogram, hudbu, program a veľa iných vecí s vami zvládli akoby sme plánovali len nejakú "malú oslavičku", tak to nás veľmi potešilo a hlavne ušetrilo od stresov. Ste naozaj super v tom čo robíte a všade vás odporúčame, tak dúfame, že sa ešte stretneme na nejakej svadbe, kde budeme už len ako hostia.
Prajeme vám veľa úspechov a veľa takých spokojných párov ako sme boli aj my! ĎAKUJEME."

Nika M.

,,Milí zážitkári, dovolím si napísať pár slov. Aj napriek aktuálnej ,,korone-situácii" sme sa rozhodli uskutočniť našu svadbu v pôvodnom termíne. Z uvedeného preto vyplynulo zrušiť veľa vecí a takisto aj hudbu - to nám bolo veľmi ľúto, pretože sme sa tešili na super párty, ktorú by pripravil Dj Mike (verím, že ešte niekedy budeme mať tú česť). Boli sme radi, že nám z toho všetkého ostala aspoň fotografka. I keď sme sa nikdy predtým nevideli, musím povedať, že to je veľmi milá, priateľská a ľudská bytosť a hneď pri prvom stretnutí mi spadol kameň zo srdca. Jej prítomnosť nám dodala menej stresu a naopak viac energie do pomerne náročného dňa. Samotné fotenie svadobných portrétov sme si neskutočne užili - a to sme nemali s fotením žiadne skúsenosti!
Čo sa týka fotiek - sme NADMIERU spokojní - či už s balením alebo so samotnými fotkami.
Veronika Čižmárová veľmi pekne ďakujeme za celý náš svadobný deň."

Kika S.

,,Milí Zažitkari, ďakujeme, že ste boli súčasťou nášho dňa. Už od prvého stretnutia sme vedeli, že naša svadba je v tých najlepších rukách. Martin, tebe ďakujeme za to, že si z nášho svadobného dňa urobil najlepšiu party nášho života a tebe Veronika ďakujeme, že si to všetko tak nádherne zachytila. Sme veľmi vďační, že sme vás mohli spoznať, pretože ste nielen ozajstní profesionáli a pre nás top v tom čo robíte, ale aj  super ľudia. Ďakujeme."

Vladka V.

,,Ďakujeme, spolupráca s vami bola najúžasnejšia voľba, akú sme mohli zvoliť. Ste úžasní ľudia s hromadou skvelých nápadov, ktoré nám veľmi pomohli. Naša svadba bola čarovná a zábavná aj vďaka vám. Prajeme vám s Jojom, aby ste nemali ani jeden víkend voľný, okrem toho dovolenkového."

Evka B.

,,Ďakujeme Veronike, DJ Mikeovi a tiež Adamovi za úžasnú spoluprácu a za to, že náš najdôležitejší deň spravili úplne dokonalým. Skvelý priateľský a profesionálny prístup od prvej komunikácie až po svadobný deň. Veľká časť stresu vďaka nim odpadla, DJ Mike sa postaral o úžasnú zábavu a moderovanie celej svadby až do ranných hodín. Kvalita fotiek a úroveň spracovania videa bola neskutočná, lepšie sme si ani priať nemohli. Za nás odporúčame všetkými desiatimi a ešte raz im patrí jedno obrovské ĎAKUJEME ❤"

Valika V.

,,Chcem sa veľmi poďakovať Veronike a Martinovi za úžasný zážitok na našej svadbe. Martin nám skvele hral do tanca a bavil všetkých svadobčanov do skorých ranných hodín, že sa nikomu nechcelo odísť. Veronika nám vytvorila krásnu spomienku v podobe fotiek. Aj keď sme Martina a Veroniku stretli iba rok pred svadbou, dokázali nás svojim profesionálnym a priateľským prístupom dostať do veľkej pohody a vždy sme sa mali o čom pobaviť. Dokonca aj pri kávičkovej prestávke počas fotenia. Vznikli nám unikátne fotky a spomienky na skvelú zábavu. Ďakujeme a prajeme ešte veľa spokojných zákazníkov."

Zuzka H.

,,Chceli by sme sa vám veľmi pekne poďakovať za to, že ste boli súčasťou nášho zatiaľ najkrajšieho dňa v živote. Už od nášho prvého stretnutia som vedela, že zvoliť si celý váš tím bude ten najlepší nápad. A aj bol. Veronika, Martin, Patrik a Adam ďakujeme vám za najlepší prístup a profesionalitu akú ste mohli vykonávať. Špeciálne tebe Veronika a Martin patrí veľká vďaka, neviete si ani predstaviť, akí sme boli spokojní so všetkým. Vaša profesionálne vykonávaná práca bola na nezaplatenie. Hostia sa bavili a všetci vás vychválili. Robte túto prácu aj naďalej lebo vo vašom prípade sa to veľmi OPLATÍ. Celý tím Zážitkárov môžem len odporučiť."

Andrejka K.

,,Dá sa napísať naozaj veľa vecí, no najvýstižnejšie je slovo ĎAKUJEME. Ďakujeme za to, že ste boli súčasťou tohto dňa, ktorý bol v našom živote zlomový. Ďakujeme za to, že ste nám pomáhali zvládať nervozitu, za váš prístup, ochotu nám pomôcť. Ste úžasná partia. Veľmi si vážime, že ste boli súčasťou tohto špeciálneho dňa."

Miška G.

,,Maťko, Veronička, profesionáli od kosti. Ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok z našej svadby. Vybrali sme si najlepších z najlepších a úprimne odporúčame každému, kto chce zažiť nezabudnuteľnú svadbu, až si vyberú práve Zážitkárov. Ďakujeme. Miška & Filip"

Nika Š.

,,Veronika a DJ Mike sú skvelý kreatívny pár, ktorému sa podarilo vytvoriť na našej svadbe výbornú náladu, a to vďaka skvelej hudbe, programu plného zábavných súťaží a v neposlednom rade profesionálnemu nasvieteniu sály, ktoré dotvorilo túto neopakovateľnú atmosféru. Veľmi si ceníme nielen ich profesionálny prístup, ale aj ich ľudský prístup. Sú to profesionáli, ktorí Vám ochotne poradia a pomôžu so všetkým, čo treba. Touto cestou by sme sa chceli ešte raz poďakovať Veronike za krásne fotografie, na ktorých sa jej podarilo zachytiť nielen veľké množstvo dôležitých momentov nášho svadobného dňa, ale najmä celú škálu emócií - radosť, šťastie, zaľúbenosť, prekvapenie či vďačnosť, a tak pri pozeraní fotiek s najbližšími prežívame všetky jedinečné momenty ešte raz. Martin a Veronika, ďakujeme vám, že nielen náš svadobný tanec, ale celá svadba bola vďaka vám Perfectly Perfect."

Miška Č.

,,Náš najkrajší a najúžasnejší deň D, bol vďaka týmto ľuďom zachytený tým najprofesionálnejším spôsobom, kde naša spontánnosť nebola prekážkou. Patrí vám veľké ĎAKUJEM za prácu, ktorá zachytila našu lásku a každú jednu emóciu nášho svadobného dňa a ľudí, ktorých milujeme. Prajeme veľa úspechov vo Vašej budúcej práci, ste úžasní."

Ďalšie referencie.

Pozrite si ďalšie referencie tu.