Robíme to, čo milujeme.

Ďakujeme naším klientom za krásne recenzie.

Nika M.

"Milí zážitkári, dovolím si napísať pár slov. Aj napriek aktuálnej ,,korone-situácii" sme sa rozhodli uskutočniť našu svadbu v pôvodnom termíne. Z uvedeného preto vyplynulo zrušiť veľa vecí a takisto aj hudbu - to nám bolo veľmi ľúto, pretože sme sa tešili na super párty, ktorú by pripravil Dj Mike (verím, že ešte niekedy budeme mať tú česť). Boli sme radi, že nám z toho všetkého ostala aspoň fotografka. I keď sme sa nikdy predtým nevideli, musím povedať, že to je veľmi milá, priateľská a ľudská bytosť a hneď pri prvom stretnutí mi spadol kameň zo srdca. Jej prítomnosť nám dodala menej stresu a naopak viac energie do pomerne náročného dňa. Samotné fotenie svadobných portrétov sme si neskutočne užili - a to sme nemali s fotením žiadne skúsenosti!
Čo sa týka fotiek - sme NADMIERU spokojní - či už s balením alebo so samotnými fotkami.
Veronika Čižmárová veľmi pekne ďakujeme za celý náš svadobný deň."

Kika S.

"Milí Zažitkari, ďakujeme, že ste boli súčasťou nášho dňa. Už od prvého stretnutia sme vedeli, že naša svadba je v tých najlepších rukách. Martin, tebe ďakujeme za to, že si z nášho svadobného dňa urobil najlepšiu party nášho života a tebe Veronika ďakujeme, že si to všetko tak nádherne zachytila. Sme veľmi vďační, že sme vás mohli spoznať, pretože ste nielen ozajstní profesionáli a pre nás top v tom čo robíte, ale aj  super ľudia. Ďakujeme."

Vladka V.

"Ďakujeme, spolupráca s vami bola najúžasnejšia voľba, akú sme mohli zvoliť. Ste úžasní ľudia s hromadou skvelých nápadov, ktoré nám veľmi pomohli. Naša svadba bola čarovná a zábavná aj vďaka vám. Prajeme vám s Jojom, aby ste nemali ani jeden víkend voľný, okrem toho dovolenkového."

Evka B.

"Ďakujeme Veronike, DJ Mikeovi a tiež Adamovi za úžasnú spoluprácu a za to, že náš najdôležitejší deň spravili úplne dokonalým. Skvelý priateľský a profesionálny prístup od prvej komunikácie až po svadobný deň. Veľká časť stresu vďaka nim odpadla, DJ Mike sa postaral o úžasnú zábavu a moderovanie celej svadby až do ranných hodín. Kvalita fotiek a úroveň spracovania videa bola neskutočná, lepšie sme si ani priať nemohli. Za nás odporúčame všetkými desiatimi a ešte raz im patrí jedno obrovské ĎAKUJEME ❤"

Valika V.

"Chcem sa veľmi poďakovať Veronike a Martinovi za úžasný zážitok na našej svadbe. Martin nám skvele hral do tanca a bavil všetkých svadobčanov do skorých ranných hodín, že sa nikomu nechcelo odísť. Veronika nám vytvorila krásnu spomienku v podobe fotiek. Aj keď sme Martina a Veroniku stretli iba rok pred svadbou, dokázali nás svojim profesionálnym a priateľským prístupom dostať do veľkej pohody a vždy sme sa mali o čom pobaviť. Dokonca aj pri kávičkovej prestávke počas fotenia. Vznikli nám unikátne fotky a spomienky na skvelú zábavu. Ďakujeme a prajeme ešte veľa spokojných zákazníkov."

Zuzka H.

"Chceli by sme sa vám veľmi pekne poďakovať za to, že ste boli súčasťou nášho zatiaľ najkrajšieho dňa v živote. Už od nášho prvého stretnutia som vedela, že zvoliť si celý váš tím bude ten najlepší nápad. A aj bol. Veronika, Martin, Patrik a Adam ďakujeme vám za najlepší prístup a profesionalitu akú ste mohli vykonávať. Špeciálne tebe Veronika a Martin patrí veľká vďaka, neviete si ani predstaviť, akí sme boli spokojní so všetkým. Vaša profesionálne vykonávaná práca bola na nezaplatenie. Hostia sa bavili a všetci vás vychválili. Robte túto prácu aj naďalej lebo vo vašom prípade sa to veľmi OPLATÍ. Celý tím Zážitkárov môžem len odporučiť."

Andrejka K.

"Dá sa napísať naozaj veľa vecí, no najvýstižnejšie je slovo ĎAKUJEME. Ďakujeme za to, že ste boli súčasťou tohto dňa, ktorý bol v našom živote zlomový. Ďakujeme za to, že ste nám pomáhali zvládať nervozitu, za váš prístup, ochotu nám pomôcť. Ste úžasná partia. Veľmi si vážime, že ste boli súčasťou tohto špeciálneho dňa."

Miška G.

"Maťko, Veronička, profesionáli od kosti. Ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok z našej svadby. Vybrali sme si najlepších z najlepších a úprimne odporúčame každému, kto chce zažiť nezabudnuteľnú svadbu, až si vyberú práve Zážitkárov. Ďakujeme. Miška & Filip"

Kika C.

Naše najkrajšie spomienky máme krásne zaznamenané vďaka Vám. Úžaní ľudia, maximálna spokojnosť s ich prácou. Ďakujeme, že ste strávili náš veľký deň snami. Výsledok v mega kvalite! Pri ich časovo náročnej práci sa oplatilo čakať. Patrí Vám veľke ĎAKUJEME. ODPORÚČAME týchto mladých skvelých ľudí!

Nika Š.

"Veronika a DJ Mike sú skvelý kreatívny pár, ktorému sa podarilo vytvoriť na našej svadbe výbornú náladu, a to vďaka skvelej hudbe, programu plného zábavných súťaží a v neposlednom rade profesionálnemu nasvieteniu sály, ktoré dotvorilo túto neopakovateľnú atmosféru. Veľmi si ceníme nielen ich profesionálny prístup, ale aj ich ľudský prístup. Sú to profesionáli, ktorí Vám ochotne poradia a pomôžu so všetkým, čo treba. Touto cestou by sme sa chceli ešte raz poďakovať Veronike za krásne fotografie, na ktorých sa jej podarilo zachytiť nielen veľké množstvo dôležitých momentov nášho svadobného dňa, ale najmä celú škálu emócií - radosť, šťastie, zaľúbenosť, prekvapenie či vďačnosť, a tak pri pozeraní fotiek s najbližšími prežívame všetky jedinečné momenty ešte raz. Martin a Veronika, ďakujeme vám, že nielen náš svadobný tanec, ale celá svadba bola vďaka vám Perfectly Perfect."

Braňo E.

"Veronika s Martinom sú skutoční profesionáli. Nebol žiadny problem dohodnúť sa s nimi na čomkoľvek a výsledný produkt je viac než uchvacujúci. Nie len my, ale i širšia rodina bola nadšená z ich práce. I napriek našim náročným požiadavkám, vždy zachovali chladnú hlavu. Cena za službu takejto kvality je bezkonkurenčná. Jednodocho, úplna spokojnosť. Vrelé díky, ešte raz."

Miška Č.

"Náš najkrajší a najúžasnejší deň D, bol vďaka týmto ľuďom zachytený tým najprofesionálnejším spôsobom, kde naša spontánnosť nebola prekážkou. Patrí vám veľké ĎAKUJEM za prácu, ktorá zachytila našu lásku a každú jednu emóciu nášho svadobného dňa a ľudí, ktorých milujeme. Prajeme veľa úspechov vo Vašej budúcej práci, ste úžasní."

Michal V.

Na svadobnej hostine bola aj vďaka "Zážitkárom" skvelá atmosféra. Výborná spolupráca, cool nasvietenie sály, dobrý výber hudby a hlavne parádna zábava. Súťaže sme veľmi nechceli, ale nechali sme sa prehovoriť a neľutovali sme. Využili sme aj fotokútik a bolo to fajn. Rozhodne odporúčam.

Ďalšie referencie.

Pozrite si ďalšie referencie tu.